18 Ekim 2017 ÇarşambaYaşam Programları
Ekranların sevilen yüzü Açelya Akkoyun, hafta içi her gün 360 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. "Açelya ile Gülümse Hayata" da sağlıktan modaya, el işlemelerinden örgüye, spor, beslenme ve elbette birbirinden lezzetli yemek tarifleri ekrana geliyor.
Hafta içi her gün 12:45 -
Ekranların sevilen dizisi "Arka Sıradakiler" 360 ekranlarında sizlerle...
-
Ekranların sevilen dizisi "Çocuklar Duymasın" her gün 360 ekranlarında sizlerle...
-
Ekranların sevilen dizisi "Elde Var Hayat Sınav" 360 ekranlarında sizlerle...
-
Yaşa, dışarı çık, hayatın tadını çıkart... Paranız olsun olmasın amacınız yeter ki gezmek olsun diyen Yıldız Yakar, arabasını, cebindeki parayı, bir kenara bırakıyor, her hafta yapımcısının ona verdiği parayla İstanbul’u keşfe çıkıyor. Bazen 20 bazen 50 bazen180 TL bazen daha da çok parayla İstanbul’un farklı semtlerini dolaşıyor. Toplu taşıma araçlarını kullanıyor, pazarlık yapıyor, aç kalıyor, çok yürüyor, ama asla pes etmiyor. Sıcak, samimi, neşeli, eğlenceli bol gezmeli “Gezmek Olsun” her Salı 360’ta!
Cumartesi 15:00 -
Ekranların sevilen dizisi "Kurtlar Vadisi Pusu" her akşam 360 ekranlarında...
-
Modern zaman gezgini Lokman Dağ, bu kez lezzetin peşinde... Lokman, yemeğin ustalarıyla mutfağa giriyor, özel tarifleri, pişirme sırları, sunum incelikleri ve servis detaylarını ekrana taşıyor...
Cumartesi 14:30 -
Ekranların sevilen dizisi "Mazi Kalbimde Yaradır" her gün 360 ekranlarında...
-
Kültür sanata dair tüm merak edilenler, sinema, tiyatro galalarından en özel kareler, etkinlik ve sergilerden kameralara yansıyanlar, Melis Hansoylu'nun konuklarıyla keyifli sohbetleri ve çok daha fazlası Sahne 360'ta.
Cumartesi 09:00 -
Ekranların sevilen dizisi "Seksenler" her gün 360 ekranlarında sizlerle...
-
Ekranların sevilen dizisi "Sen De Gitme" 360 ekranlarında sizlerle...
-